Zapisz się na szkolenie!

Zapraszamy na szkolenia z projektowania i instalowania systemów nawadniających. Szkolenia pozwolą Państwu na zdobycie lub poszerzenie wiedzy na temat systemów nawadniania, produktów budujących system oraz na zapoznanie się z aktualnymi trendami i nowościami na rynku.

Nasza firma organizuje szkolenia z zakresu instalowania i projektowania instalacji nawadniających na różnym poziomie zaawansowania. Tematykę spotkania dobieramy indywidualnie do danej grupy słuchaczy. Szkolenia prowadzone są przez przedstawicieli największych producentów systemów nawadniających na świecie a ich ukończenie poświadczone jest wydaniem imiennego certyfikatu.

Na szkolenia zapraszamy do obu naszych placówek sprzedażowych (Warszawa, Lublin) dokładne informacje o terminach i miejscach organizowanych kursów znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Szkolenie stanowi początek współpracy z naszą firmą. Warunki handlowe są omawiane indywidualnie z każdą potencjalnie zainteresowaną firmą.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 605 293 104 lub o przesłanie zapytania zawierającego dane teleadresowe drogą elektroniczną na adres biuro@phu-kris.com.

Po otrzymaniu zgłoszenia prześlemy do Państwa zaproszenie oraz wszystkie szczegóły spotkania. Serdecznie zapraszamy!

Organizujemy również szkolenia indywidualne w dogodnym dla Państwa terminie - zainteresowanych prosimy o kontakt - 605 293 104


Terminy najbliższych spotkań szkoleniowych:

  • 26.11.2019 - szkolenie Rain Bird grupa podstawowa (Warszawa ul. Płochocińska 105a)
  • styczeń 2020 - planowane szkolenie -tematyka i poziom zaawansowania uzależniony od zebranej grupy uczestników (Warszawa ul. Płochocińska 105a)
  • 4.02.2020 - szkolenie Rain Bird grupa podstawowa (Lublin ul. Tereszyn 11b)
  • 5.02.2020 - szkolenie Rain Bird grupa zaawansowana (Lublin ul. Tereszyn 11b)
  • 25.02.2020 - szkolenie Rain Bird grupa podstawowa (Warszawa ul. Płochocińska 105a)
  • 25.03.2020 - szkolenie Hunter nawadnianie i Hunter oświetlenie grupa zaawansowana (Lublin ul. Tereszyn 11b)

certyfikaty phu kris