Zraszacze Hunter

Podlewanie ogrodu czy działki jest absolutną koniecznością, jeśli chcemy, aby roślinność efektownie się prezentowała, a także dawała obfite i dobrej jakości plony. Ręczne podlewanie to już zdecydowany przeżytek. Aktualnie najbardziej popularne wśród ogrodników, działkowców i właścicieli terenów zielonych są nowoczesne systemy nawadniające, które dbają o prawidłowy poziom wilgotności gleby także wtedy, gdy pogoda nie sprzyja i przez dłuższy czas panuje susza.

Jeśli chcemy, aby trawnik, ogród czy sad były właściwie nawodnione, warto stawiać na dobrej jakości urządzenia, które zapewniają sprawne i bezproblemowe działanie. Jednym ze sprawdzonych producentów różnych typów zraszaczy jest marka Hunter, która na polskim rynku słynie przede wszystkim z doskonałej jakość urządzeń, które działają sprawnie i niezawodnie bez względu na pogodę. Dzięki nowoczesnym zraszaczom nie ma już potrzeby ręcznego podlewania trawników czy grządek – można całość nawadniania w ogrodzie zautomatyzować i ułatwić sobie codzienną pracę przy roślinach.

Szeroki wybór zraszaczy rotacyjnych

W ofercie marki Hunter można znaleźć sporo zraszaczy statycznych i dynamicznych. Dostępne są urządzenia rotacyjne, wahadłowe, a także wynurzalne, które po skończonej pracy chowają się w glebie. Szeroki wybór urządzeń pozwala na bezproblemowe wybranie takich systemów i zraszaczy, które odpowiadają indywidualnym potrzebom. Bardzo popularne i wygodne w stosowaniu są zraszacze rotacyjne, które podczas pracy regularnie się obracają i zapewniają bezproblemowe nawodnienie całego terenu, na którym pracują. Zraszacze mają możliwość regulowania szerokości strumienia pracy, a także jego siły. Można więc bez problemu dopasować je do indywidualnych potrzeb. Pamiętajmy, że zwykły trawnik potrzebuje nieco innego podlewania niż bardziej egzotyczna ogrodowa roślinność.

Inne możliwości nawadniania

Wśród zraszaczy stosowanych na posesjach prywatnych, w których ogrody najczęściej nie są zbyt duże, bardzo popularne są też dysze statyczne, które montuje się w konkretnym miejscu. Dzięki temu zapewniamy bezproblemowe nawadnianie terenu w tych miejscach, gdzie jest ono potrzebne. Zraszacze Hunter to także zaawansowane linie kropelkowe, które zapewniają podlewanie na większą skalę, na przykład w sadach czy w gospodarstwach warzywniczy. Ogromny wybór zraszaczy i akcesoriów wspomagających to gwarancja, że zarówno właściciele działek i ogrodów, jak i osoby posiadające duże tereny zielone do podlania, bez problemu znajdą urządzenia idealnie dopasowane do potrzeb.