MP Rotator - system nawadniania Hunter

MP Rotator Hunter to najbardziej wydajne dysze dostępne obecnie na rynku. 
Dysza MP Rotator została zaprojektowana z myślą o wydajności i trwałości. Dysza w wolnym tempie wypuszcza wiele strumieni wody, dzięki czemu łatwo wsiąka w glebę, co znacznie ogranicza jej spływanie. Takie tempo aplikowania wody pozwala oszczędzić aż do 30% jej ilości w porównaniu z innymi zraszaczami. Rozwiązanie double pop (podwójnego wynurzenia) zagwarantuje, że mając tylko jedną część ruchomą, MP Rotator sprawdzi się w najcięższych warunkach i nie będzie wymagał konserwacji lub będzie ona potrzebna bardzo rzadko.

Pełna oferta dysz MP Rotator >>>tutaj>>

 

System nawadniania Hunter

Systemy automatycznego nawadniania Hunter są bardzo wygodne, ponieważ nie wymagają praktycznie żadnej obsługi. System uruchamia sterownik, który współpracuje z czujnikiem opadów dzięki , któremu system nawadniania nie pracuje w porze deszczowej. Dla efektywnego podlewania system dzielimy na sekcje, które działają jedna po drugiej. Podział systemu na sekcje wynika z ograniczonego zasobu wody jak również z różnego oświetlenia części ogrodu.

W ofercie firmy Hunter oprócz osprzętu  sterującego znajdziemy również profesjonalne zraszacze.  Bardzo dobrym wyborem do zraszania trawnika w ogrodzie jest zastosowanie zraszaczy wynurzalnych Hunter. Zraszacze takie możemy podzielić na zraszacze statyczne i zraszacze obrotowe. Ogromnym plusem zraszaczy wynurzalnych jest to, że nie utrudniają koszenia jednak należy na nie uważać przy innych pracach ogrodowych. Z reguły dobrze zaprojektowany system nawadniania to kombinacja zraszaczy wynurzalnych oraz linii kroplujących.